Tunnustamine

Konkurss “Parim noor instrumentalist 2018” vabariiklik voor – viiul ja vioola
24.-25.03.2018 Nõmme Muusikakoolis. Žürii: Nijolė Prascevičienė, Aino Riikjärv, Aet Ratassepp

A-kategooria II vanuserühm
III koht – Anel Volmer, õp. Hiie Taks, km. Ülle Noormägi
Diplom – Laura-Liisa Laanemäe, õp. Hiie Taks, km. Ülle Noormägi

A-kategooria, III vanuserühm, vioola
II koht – Eevo Eenok Eeriki Kask, õp. Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja, km. Ülle Noormägi

A-kategooria IV vanuserühm
Diplom – Annamarii Haab, õp. Hiie Taks, Kristel Eeroja-Põldoja, km. Ülle Noormägi

B-kategooria I vanuserühm
III koht – Kusti Tõnts, õp. Hiie Taks, km. Ülle Noormägi
III koht – Lysell Kukk, õp. Svetlana Alp, km. Ülle Noormägi
Lisaks märgiti Kusti ja Lysell ära eripreemiaga eesti helilooja teose hea esitamise eest.

Palju õnne õpilastele ja nende juhendajatele! Oleme uhked!


Meie tublid õpilased keelpillikonkursil “Parim noor instrumentalist 2018” Tartu regiooni voorus:

Kusti Tõnts – II koht (1. vanuserühm B-kategooria)
Lysell Kukk – III koht (1. vanuserühm B-kategooria)
Anel Volmer – II koht (2. vanuserühm A-kategooria)
Laura-Liisa Laanemäe – diplom (2. vanuserühm A-kategooria)
Eevo Eenok Eerik Kask – II koht, parim eesti helilooja teose esitaja (3. vanuserühm A-kategooria)
Annamarii Haab – diplom (4. vanuserühm A-kategooria)
Kateriine Visk – diplom (4. vanuserühm B-kategooria)
Osalesid veel: Renata Kallasmaa, Maiu Maurer, Katleen Tõnson, Keidi Lepiste ja Hanna Paal.
Meie tublide laste õpetajad: Hiie Taks, Svetlana Alp, Margit Haamer.
Kontsertmeistrid Ülle Noormägi ja Taimi Geraštšenko.
Kiitus ja palju õnne kõigile asjaosalistele!


Kiidame Pärtel Enokit tubli esinemise eest 18. novembril 2017 klaverikonkursil “Lustlik klaver”, kus ta esitas kaks pala – R. Petersoni “Vana automobiil” ja S.-S. Šestakovi “Väike ahvipärdik”. Pärteli esinemist hinnati 9-10-aastaste pianistide seas III koha vääriliseks.
Palju õnne ka Õie Aruojale, Pärteli õpetajale!
Loe lisaks: www.klaveriloomad.ee


Palju õnne tublidele esinejatele ja nende juhendajatele, kes osalesid D.O.Wirkhausile pühendatud noorte puhk- ja löökpillimängijate konkursil, mis toimusid 19.-21. oktoobril 2017 Kõrvekülas Tartu valla Muusikakoolis

Johanna Järva flööt I koht (õpetaja Teele Vihmann, kontsertmeister Ülle Noormägi)
Aliis Timm
– flööt II koht (õpetaja Kai-Riin Kont, kontsertmeister Ülle Noormägi)
Alvar Žukovitš
– tromboon II koht (õpetaja Urmas Mägi, kontsertmeister Õie Aruoja)
Karl Miller – eufoonium III koht (õpetaja Urmas Mägi, kontsertmeister Õie Aruoja)