Vastuvõtt 2021

Uute õpilaste vastuvõtt 8. – 9. juuni 2021. aastal

Konsultatsioonid vastuvõtuks toimuvad kahel päeval – 7. juunil kell 16:00 ja 8. juunil kell 14:00. Konsultatsioonil tutvustatakse vastuvõtu korraldust – mis ja kuidas. Harjutatakse läbi katsetele sarnased harjutused.

Vastuvõtukatsed toimuvad samuti kahel päeval – 8. juunil kell 17:00 ja 9. juunil kell 14:00. Vali endale sobiv päev ja tule katsetele!
Vastuvõtul hindame muusikalist kuulmist, mälu, viisipidamist ja rütmitunnet.

NB! Valmista katseteks ette üks lihtne, vabalt valitud lastelaul

Info tel. 5780 7272 või e-posti teel poltsamaamk@gmail.com
Sisseastumisavalduse saab allalaadida SIIT, täita ära ja saata see meile meilile. Avaldust saab täita ka paberkandjal kooli kantseleis.

Vastuvõtukomisjon teeb pingerea alusel direktorile ettepaneku õpilaste vastuvõtuks ja pillivalikuks. Pilli valikul arvestab komisjon avaldusel märgitud esimest pillivalikut ja kui see pole kooli võimalusi arvestades võimalik, siis tehakse lapsele kooli poolt ettepanek arvestades teist või kolmandat valikut.

Meil saab õppida:
Klaverit, viiulit, vioolat, tšellot, kontrabassi, kitarri, trompetit, trombooni, eufooniumi, tuubat, saksofoni, klarnetit, flööti, akordionit, löökpille (trumm, marimba, ksülofon jt)

Hea lapsevanem, enne kui avaldusele kirjutate oma pillieelistuse, soovitame tutvuda pille tutvustava leheküljega: http://pilliportaal.kultuur.ut.ee/
Tihti tehakse valik seetõttu, et teisi pille lihtsalt ei teata-tunta.